Кошик
343 відгуків
Интернет магазин Holla
+380 (50) 300-90-55

М'ясорубки

М'ЯСОРУБКИ

М'ясорубка — механічне або електромеханічне пристосування для подрібнення м'яса. Може також використовуватися для подрібнення інших видів продуктів, а також для виготовлення локшина, спагеті, печива, соку з м'яких фруктів та овочів.
М'ясорубка була винайдена в XIX столітті бароном Карлом Дрезом.
Класична ручна м'ясорубка складається з наступних частин:

  • корпусу з мясоприемником;
  • шнекового валу;
  • ножа;
  • решітки;
  • рукоятки.

М'ясо або інший продукт через мясоприемник потрапляє на стрічковий конвеєр, за допомогою якого притискається до решітці, а потім відрізається ковзаючим по поверхні решітки ножем. У мясоприемнике ручної м'ясорубки є ребра, з допомогою яких від шматка м'яса, занадто великого для проходу по шнеку, відрізають шматки менших розмірів. На відміну від блендера, подрібнення продуктів в м'ясорубці відбувається безперервно: продукт закладається в мясоприемник і виходить через ґрати.
Ручна м'ясорубка для своєї роботи потребує докладання чималих зусиль до рукояті, а значить, міцного кріплення до столу. Тому м'ясорубки ручні оснащуються струбциною. М'ясорубки з електроприводом не вимагають струбцини і виготовляються в настільному або підлоговому виконанні. Побутові електричні м'ясорубки також зазвичай мають більш вузьку і довгу горловину мясоприемника, і до них в комплект входить штовхач, щоб запобігти попадання пальців в шнек. Для електричної побутової м'ясорубки м'ясо перед подаванням у мясоприемник бажано нарізати шматками поменше.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner