Кошик
343 відгуків
Интернет магазин Holla
+380 (50) 300-90-55

Масляні обігрівачі

Масляні радіатори ― без смаленого духа
Якщо батареї у вас не бувають холодними, але ви все ж хочете, щоб у кімнаті на десяток градусів стало тепліше, можна купити або два масляних обігрівачів середньої потужності ― наприклад, в спальню і вітальню в двокімнатній квартирі або в спальню і кухню в однокімнатній. Бажано включати їх, тільки коли ви знаходитесь вдома, тоді на додаткове електроопалення з вашого особистого бюджету піде до 200 гривень в місяць.
Найдешевший агрегат (невеликої потужності) коштує 245 гривень. Зараз найбільшим попитом користуються італійські торгові марки ― De'longhi і OMAS.
У масляних радіаторів велика площа нагрівального елемента, що означає швидку теплопередачу. Спочатку вони прогрівають повітря, а потім вже і предмети. Однак якщо забезпечені функцією турбонаддува, процес значно прискорюється.
Основний їх недолік ― велика вага, хоча в межах кімнати можна переставляти. А переваги ― невелика температура нагріву корпусу (зазвичай не вище 60°), тому про запах пилу й диму, яким «славляться» деякі тепловентилятори, можна не хвилюватися.

Плюси
Відмінно працює в режимі постійного обігріву: можна не відключати круглі добу.
Якщо вбудована функція турбонаддува, зігріває значно швидше.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner