Кошик
343 відгуків
Интернет магазин Holla
+380 (50) 300-90-55

Електрообігрівачі

Наш інтернет магазин пропонує три основних види обігрівальних систем, що відрізняються способом обігріву:

1) передають тепло випромінюванням (інфрачервоні системи): печі та каміни, інфрачервоні обігрівачі
2) конвекційні: радіатори конвекторного типу. Конвекція ― це перемішування потоків повітря, викликаний різною щільністю холодного і теплого повітря (тепле повітря легше).
3) обігрівають подачею теплого повітря: тепловентилятори переносні (електричні) і стаціонарні; системи повітряного обігріву (електричні та газові).

Принцип дії масляного радіатора

 

Всередині металевого корпусу, розташовуються Тени, які залиті спеціальним маслом. Це масло володіє великою теплоємністю і після нагрівання довго тримає тепло.

Внаслідок конвекції нагріте масляним радіатором повітря розподіляється по кімнаті. Швидкість та інтенсивність прогрівання приміщення залежить не тільки від потужності радіатора, але і від його конструкції.

Принцип дії тепловентилятора

 

Тепловентилятор имеет нагревательный элемент (спираль или керамические пластины), через который вентилятор продувает воздух. Благодаря этому тепловентилятор нагревает воздух в помещении очень быстро. Регулятор мощности позволяет добиться в помещении нужной степени нагрева.

Наиболее удобны и безопасны тепловентиляторы, у которых нагревательным элементом служат керамические пластины. Их отличает сравнительно невысокая температура рабочего элемента, что предотвращает "сжигание" кислорода и повышает срок их службы.

Принцип действия инфракрасного обогревателя

 

Інфрачервоні обігрівачі відрізняються від більшості обігрівачів за принципом дії ― вони нагрівають не повітря, а предмети. Теплова енергія, випромінювана інфрачервоним обігрівачем, поглинається навколишніми поверхнями, такими як підлога, стіни, меблі і т. п., нагріваючи їх. У свою чергу вони віддають тепло повітрю.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner