Кошик
343 відгуків
Интернет магазин Holla
+380 (50) 300-90-55

Сепаратори і олійниці

Молочні продукти зробити самому не проблема, адже наш інтернет магазин "Альбіна" представляє кращі товари для цієї справи.

Сепаратор — апарат, що виробляє поділ продукту на фракції з різними характеристиками.

Саме сепаратор для молока вміє відокремлювати вершки від молока, він зробить молоко знежирене, також готові продукти з легкістю очистити від шкідливих речовин, видалить всі бактерії. Сепаратори виготовляються як механічні, так і електричні.

Цей прилад користується великою популярністю, так як він довговічний, практичний, не споживає багато енергії і коштує не дуже дорого. Сепаратори купують для особистого користування, а також він є майже у кожного підприємства чи ферми. Побутовий сепаратор може вмістити в себе від трьох до п'ятнадцяти літрів молока, ручних сепараторах продуктивність доходить до 80 літрів в годину. Якщо у вас є кози чи корови, то сепаратор вам просто життєво необхідний!

Існують спеціальні сепаратори-олійниці, призначені для виробництва олії зі сметани і вершків. На таких агрегатах виходять всякі коктейлі, креми, різні фруктові суміші, кашки та інше. Все це ви тепер зможете виготовити в домашніх умовах! Ви тільки уявіть? У вас є можливість виготовляти олію з сметани або вершків всього за 15-20 хвилин, майонез робиться максимум за 8 хвилин, а тісто (рідке) взагалі можна замішати за пару хвилин!

 

Чим особливо цінні сепаратори для молока?

  • Висока швидкість робіт. Ці прості в експлуатації і збирання прилади готові сепарувати до 80 літрів молока на годину.
  • Екологічно чисті вершки. Під час роботи сепаратори-сливкоотделители здійснюють очищення продуктів від різних забруднень, що неможливо досягти при ручній роботі.
  • Регулювання жирності. Ви самостійно будете вказувати жирність вершків.

Таким чином, Ви отримаєте не тільки екологічно чистий продукт, який очищений від  всіх домішок, але і з заданим відсотком жирності.

Які переваги співпраці з нами?

  • Якість. У нас представлені високоякісні товари від найкращих виробників. Ми надамо Вам всі необхідні сертифікати і гаранти якості.
  • Низькі ціни. Тільки в нашій компанії Ви зможете придбати, як сепаратор, так і олійницю за найнижчою ціною.
  • Швидкі терміни доставки. Ви не встигнете зробити замовлення, як необхідний Вам товар буде відправлено за вказаною Вами адресою.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner