Кошик
343 відгуків
Интернет магазин Holla
+380 (50) 300-90-55

Інкубатори, терморегулятори, овоскопы

Інкубатори в інтернет-магазині "Альбіна" – широкий асортимент та доступні ціни!

Инкуба́тор- аппарат для искусственного вывода молодняка сельскохозяйственной птицы из яиц.Это незаменимый атрибут, без которого не обойтись при выведении птенцов. Если вам посчастливится купить хороший инкубатор, то вы сможете рассчитывать на полноценное вызревание потомства, без потерь и с минимальными трудовыми затратами на процесс инкубации. Именно поэтому мы рекомендуем приобретать проверенные бытовые инкубаторы для яиц, купить такие приборы вы сможете в нашем интернет-магазине. Мы предлагаем самые различные бытовые инкубаторы: с автоматическим, ручным и механическим переворотом яиц.

  • недорогі прості інкубатори з ручним переворотом.

До цієї категорії інкубаторів належать прості пінопластові інкубатори з нагрівачами з ламп розжарювання. Призначаються для виведення невеликих партій пташенят, так як яйця необхідно перевертати кілька разів на день вручну. Основною перевагою таких інкубаторів є те, що купити їх можна недорого.

  • недорогі інкубатори з механічним переворотом.

Від ручних ці інкубатори відрізняються наявністю механізму перевороту всіх яєць одночасно. Яйця необхідно перевертати, але при цьому не потрібно відкривати кришку — мікроклімат не порушується.Ціна їх буде трохи більше, ніж у моделі з ручним переворотом, але зате такий прилад здатний деяким чином полегшити інкубаційний процес.

  • автоматичні інкубатори.

Дозволяють створити унікальний мікроклімат і забезпечити плавне перевертання яєць. За умови закладки здорових виводимість яєць становить 100%. Робота інкубатора вимагає мінімального втручання. Майже всі процеси в інкубаторі автоматизовані і людині залишається тільки контроль.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner