Кошик
409 відгуків
Интернет магазин Holla
+380 (50) 300-90-55
+380 (66) 408-52-27

Інкубатори, терморегулятори, овоскопи

Інкубатори в інтернет-магазині "Holla" — широкий асортимент і доступні ціни!

Інкубатор- апарат для штучного виведення молодняка сільськогосподарської птиці з яєць.Це незамінний атрибут, без якого не обійтися під час виведення пташенят. Якщо вам пощастить купити гарний акваріум, то ви зможете розраховувати на повноцінне визрівання потомства, без втрат і з мінімальними трудовими витратами на процес інкубації. Саме тому ми рекомендуємо купувати перевірені побутові черевики для яєць, купити такі прилади ви зможете в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо найрізноманітніші побутовіхітувальники: з автоматичним, ручним і механічним переворотом яєць.

  •  недорогі прості плічси з ручним переворотом.

До цієї категорії акваріумів належать прості пінопластові ендіолетси з нагрівачами з ламп розжарювання. Передбачаються для виведення невеликих партій яєць, позаяк яйця необхідно перевертати кілька разів на день вручну. Основною перевагою таких акваріумів є те, що купити їх можна недорого. 

  •  недорогіve з механічним переворотом. 

Від ручних ці акваріуми вирізняються наявністю механізму перевороту всіх яєць одночасно. Яйця необхідно перевертати, але водночас відкривати кришку не потрібно — мікроклімат не порушується. Ціна їх буде трохи більше, ніж у моделі з ручним переворотом, але зате такий прилад може деякою мірою полегшити інкубаційний процес. 

  •  Майстри автоматичні.

Дають змогу створити унікальний мікроклімат і забезпечити плавне перевертання яєць. За умови закладки здорових яєць виведення становить 100%. Робота акваріума потребує мінімального втручання. Майже всі процеси в синтезі автоматизовані й людині залишається тільки контроль.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner